علت حرکت نکردن جیلی امگرند 7

علت حرکت نکردن جیلی امگرند 7

علت حرکت نکردن جیلی امگرند 7

در ابتدای مقاله خلاصه ای از مشخصات خودروی جیلی امگراند 7  را برای شما بازگو می کنم ؛ شرکت ژجیانگ جیلی هلدینگ که عموماً با نام جیلی شناخته می‌شود یکی از مشهورترین برندهای چینی در بازارهای جهانی است. این شرکت به‌صورت خصوصی و توسط لی شوفو میلیاردر چینی اداره می‌شود. جیلی در سال ۱۹۸۶ تأسیس و با زیر برند جیلی اتو در سال ۱۹۹۷ وارد صنعت خودرو شد.

چند سال پیش یکی از برجسته‌ترین خودروهای چینی یعنی امگرند EC7 یا امگرند ۷ وارد بازار ایران شد. این خودرو اگرچه به مدت محدودی و به‌صورت وارداتی در کشور حضور داشت اما در همین مدت کم نیز نشان داد با برخی محصولات چینی دیگر متفاوت است و تلاش‌های جیلی برای جهانی شدن را تا حدی به نمایش می‌گذارد.

گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند 7

در ادامه مطلب یکی از ضعف های گیربکس جیلی امگراند 7 را بررسی می کنیم:

اگر خودروی جیلی امگراند 7 روی درایو عقب حرکت نداشته باشد هرگز گاز ندهید و ماشین را خاموش کنید . گاهی برخی راننده ها تلاش می کنند که با گاز دادن ، خودرو را به حرکت درآورند که این کار کاملا اشتباه می باشد .

یکی از ضعف های گیربکس جیلی امگراند 7 این است هنگامی که ماشین را گاز می دهید به علت اینکه دیود پانچ شده است و ابتدای آن به فلاویل وصل می باشد و زمانی که ماشین روشن است ، داخل گیربکس گردش دارد وهنگامی که حرکت نمی کند احتمال زیاد زنجیر پاره کرده است .

زمانی که ماشین را روشن نگه می دارید و گاز می دهید ، این چرخش باعث می شود لوازم داخل گیربکس دچار مشکل شود .

آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟

اگر بود ! به ما امتیاز دهید.

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد امتیاز ها : 0

لطف میکنید رضایت خود را با امتیاز بیان کنید.

ارسال دیدگاه