علت خاموش شدن نیسان جوک در تعویض دنده و حرکت به عقب و جلو

خاموش شدن نیسان جوک در تعویض دنده و حرکت به جلو و عقب

علت خاموش شدن نیسان جوک در تعویض دنده و حرکت به عقب و جلو

نیسان جوک یکی از معروف‌ ترین و البته متفاوت ‌ترین محصولات کمپانی ژاپنی نیسان در طول تاریخ فعالیتش است که نخستین مرتبه در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۰ در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

واژه جوک (JUKE) در زبان انگلیسی به معنای انجام حرکات موزون و سریع است. این کراس اوور ساب کامپکت، با وجود ظاهر عجیب و خاص خود توانسته مشتریان زیادی را در کشورهای مختلف به سوی خود بکشاند. فروش موفق نسل اول جوک موجب شد تا این خودرو بدون هیچ‌ گونه تغییر ظاهری قابل توجهی حدود ده سال روی خط تولید شرکت نیسان باقی بماند و در نهایت، نسل دوم جوک از سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد.

نیسان جوک در مدل‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و سه تیپ اسکای پک، پلاتینیوم و اسپرت به دست مشتریان ایرانی رسیده است. هر چند پیش از این، در مناطق آزاد تجاری ایران رانده می‌شد. قیمت مناسب و خوش‌نامی برند ژاپنی در بازار ایران، از جمله دلایل موفقیت نیسان جوک در کشور به شمار می‌روند.

گاهی اوقات خودرو نیسان جوک در حالت دنده عقب و دنده جلو  ( تعویض دنده )، خاموش می شود و در ترافیک ها خودرو لرزش می شود و قدرت ندارد . در این حالت توربین خودرو دچار مشکل شده و بایستی توربین باز یا سرویس شود .

ارسال دیدگاه